راهنمای کار با سامانه اینترنتی  (دانشمند کوچولو)

مامان و بابای محترم دانشمند کوچولوی عزیزمون سلام؛

شما می تونید در این سامانه وضعیت دانشمند کوچولو عزیز خودتون رو مشاهده کنین. در این سامانه تمامی نمرات پایش های روانشناسیِ دانشمند کوچولو به تفکیک هر درس مشخص شده و شما می تونید با مدیریت دوره دانشمند کوچولو،اساتید و والدین دانشمند کوچولوهای دیگه در ارتباط باشین و پیام اسال و دریافت کنین، همچنین شما می تونید تکالیف دانشمند کوچولوتان را بصورت آنلاین ببینید و پاسخ آن ارسال کنید. علاوه بر این امکانات بسیار جذاب و هیجان انگیز دیگه ای هم در نظر گرفته شده که به مرور به سامانه اضافه خواهد شد.

برای ورود به سامانه اینترنتی دانشمند کوچولو کافیه  آدرس سایت مدرسه آوین رو در مرورگر خودتون وارد کنین و وارد سایت مدرسه آوین بشین: (www.AvinSchool.ir)

سپس بر روی گزینه ورود به سامانه دانشمند کوچولو کلیک کنید

سپس صفحه ورود مدرسه آوین برای شما باز خواهد شد و می‌تونید با نام کاربری و رمز عبور مخصوص به خودتون وارد بشید، درصورتی که نام کاربری و رمز عبور خودتون رو دریافت نکردین با شماره زیر تماس بگیرین و اطلاعات کاربری خود را دریافت کنین.

۰۵۱۳-۳۸۷۶۸۱۱۸

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز خود، می تونید وارد سامانه دانشمند کوچولو بشید، مثلا در تصویر زیر ما با مشخصات دانشمند کوچولوی عزیزمون کیانا وارد سیستم شدیم:)

خوب شما وارد ناحیه کاربری دانشمند کوچولوی خودتون شدین و می تونید در اون به کاوش بپردازین! اما اگر اولین بار است که وارد سامانه شدین بهتر است به ویرایش مشخصات و تغییر رمز خودتون اقدام کنین. برای ویرایش مشخصات کافیه روی اسم دانشمند خودتون کلیک کنید و گزینه ویرایش پروفایل رو انتخاب کنید.

بعد از کلیک بر روی گزینه ویرایش پروفایل، منوی زیر باز می شه و شما می تونین به ویرایش مشخصات و تغییر رمز عبور بپردازین. در قسمت ویرایش اطلاعات یادتون باشه که حتما بایستی قسمت شماره موبایل رو کامل کنین و شروع شماره موبایل باید با ۹۸ باشد. بطور مثال ۹۸۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹

همچنین می تونین از قسمت عکس، عکس مورد نظر دانشمند خودتون رو بار گذاری کنین.

اگر به ستون سمت راست نگاه کنین، گزینه های زیادی در پیش رو شماست، که هر کدام را بترتیب برایتون توضیح میدیم، اولین قسمت بعد از پیشخوان، قسمت پیام است، در این قسمت میتونین پیام هایی که دیگران برایتان ارسال کردن  رو ببیند و یا برای هر کدوم از مدیران، اساتید و والدین دانشمند کوچولو های دیگه پیام ارسال کنید، روش ایجاد پیام به این صورت است که بر روی گزینه پیام از روی داشبورد کلیک کنید سپس فضایی همچون تصویر زیر براتون بارگذاری خواهد شد.

در مرحله بعد، بر روی گزینه ایجاد پیام جدید کلیک کنین. در قست ارسال پیام می تونین نام کاربری شخص مورد نظر را تایپ کنید درصورتی که نام کاربری شخص را نمی دونید، کافیه بر روی گزینه جستجوی کاربر کلیک کنید و نام شخص مورد نظر خود را تایپ کنید و سپس مجدد بر روی جستجوی کاربر کلیک کنید، بطور مثال ما می خوایم یک پیام به آقای هاشمی ارسال کنیم، کافیه نام ایشون را مطابق با تصویر زیر تایپ کرده و جستوجو کنیم، درصورتی که در سامانه موجود باشد به شما نشان داده خواهد شد و شما می توانید با انتخاب اون، گیرنده پیام خودتون رو مشخص کنید. سپس متن پیام مورد نظر خود را تایپ کنید و بر روی گزینه ارسال پیام جدید کلیک کنید. پیام شما با موفقیت ارسال شده است ؛)

خب، بریم سراغ بقیه گزینه های داشبورد سمت راست ؛) گزینه بعد برنامه ترم ها است که شما می تونین از طریق اون برنامه ترم جاری دانشمند کوچولوی خود را در این هفته مشاهده نماید.  برای اینکار کافیه بر روی گزینه برنامه ترم ها کلیک کنید تا صفحه زیر براتون باز بشه.

شما می تونید ترم جاری فرزند خود را مشاهده کنید با کلیک بر روی گزینه خواندن برنامه که زیر منوی گزینه ها قرار گرفته است، برنامه ترم دانشمند کوچولوی خودتون رو در این هفته مشاهده کنید.

اما قسمت های بعدی داشبورد، در قسمت حضور و غیاب می تونین، نحوه حضور فرزند خود را در کلاس های مختلف و تاریخ های مختلف ببینید، اگر فرزندش شما در ورود به هر کلاس تاخیر داشته باشه، سیستم به شما نشون خواهد داد. البته ما معتقدیم دانشمند کوچولو های ما هرگز تاخیر ندارند بلکه والدینشون تاخیر دارند در رسوندنشون ؛)

در قسمت کارنامه پایش می تونین پایش های تکمیل شده توسط هر یک از مدرسین کلاس ها رو ببینید، البته یادتون باشه که این پایش ها بدون اعمال نظر روانشانسان مجموعه برای شما منتشر شده و مشاورین مجمموعه دانشمند کوچولو در انتهای هر ترم پایش روانشانسی رو نیز در همین قسمت براتون ارسال خواهند کرد.

اگر در این زمینه سوالی داشتید یا فرزند شما مشکلی داشت، می توانید بصورت حضوری مورد رو مطرح کنید یا از طریق ارسال پیام در همین سامانه سوال خودتون رو ارسال کنید.

در قسمت پروژه های خونه نیز مدرسین ما پروژه های درسی فرزند شما رو ارسال خواهند کرد، حتما شنبه ها به این صفحه سر بزنین تا تکالیف فرزندان خودتون رو ببینید و اونا رو  از پروژهاشون مطلع کنید. این کار  باعث حفظ ارتباط مستمر بین آموزه های دوره دانشمند کوچولو  با فرزندتون می شه. فقط خواهشی که داریم اینکه اجازه یدید فرزندتون خودش هر پاسخی را که می خواد ارائه بده.

این راهنما بزودی تکمیل خواهد شد